Start Sitemap ThyssenKrupp AG ThyssenKrupp Elevator
  Meny   Selskapet   Jobb   Multimedia   Nyheter
     Rulletrapper/Rullefortau
  Rulletrapper
  Rullefortau
  Tilleggsutstyr
  Prosjektering
  Modernisering
  Service
  Referanseanlegg
  Produktbrosjyrer
  10 gode grunner
  Kontakt oss

Kontakt personer

Rulletrapper/Rullefortau

ThyssenKrupp Rulletrapper a/s
Postboks 6877 - Rodeløkka
N-0504 Oslo

Besøksadresse:
Brobekkveien 38

Telefon: +47 21979700
E-mail:
rulletrapper@thyssenkrupp.no

Torbjørn Endrerud
Daglig leder
ThyssenKrupp Rulletrapper

Telefon: +47 21979710
Mobiltelefon: +47 95986150
torbjorn.endrerud@thyssenkrupp.com

Lise Bull
Regnskap/Systemansvarlig
Telefon: +47 21979720

Mobiltelefon: +47 90029694
lise.bull@thyssenkrupp.com

Malin Walseth
Regnskapsmedarbeider
Telefon: +47 21979721
Mobiltelefon: +47 90680645
malin.walseth@thyssenkrupp.com
Phillip C. Engel
Nysalg sjef
Systemkoordinator
Telefon: +47 21979711
Mobiltelefon: +47 95986153

phillip.engel@thyssenkrupp.com
Tom Helin
Prosjektselger
Telefon: +47 21979712
Mobiltelefon: +47 95986131

tom.helin@thyssenkrupp.com
Jack Ingebrigtsen
Teknisk sjef
Montasjeansvarlig
Telefon: +47 21979715
Mobiltelefon: +47 95986122
jack.ingebrigtsen@thyssenkrupp.com
Jan Rørstad
Ettermarket
Telefon: +47 21979707
Mobil: +47 95986123
jan.rorstad@thyssenkrupp.com

Geir Johannesen
Montasjeleder
Aftersales support
Telefon: +47 21979717
Mobiltelefon: +47 95986132

geir.johannesen@thyssenkrupp.com
Siv Pettersson
Markedsansvarlig
Telefon: +47 21979727
Mobiltelefon: +47 95986151

siv.pettersson@thyssenkrupp.com

Roger Kiel Johansen
Lager/logistikk
Telefon: +47 21979716
Mobiltelefon: +47 95986124

roger.johansen@thyssenkrupp.com
Henrik Midtskog
Avdelingsleder trinnrens
Telefon: +47 21979726
Mobiltelefon: +47 95986155

henrik.midtskog@thyssenkrupp.com
Nina Johansen
Resepsjonist
Telefon: +47 21979700

nina.johansen@thyssenkrupp.com
Copyright © 2015 by ThyssenKrupp

Meny  Selskapet  Jobb  Multimedia  Nyheter  |
Home Bookmark E-mail page Search Sitemap Printpage Top
Copyright © ThyssenKrupp Elevator Norway 2003-2017 | Imprint/Disclaimer
Key Last update: 14.06.2016
bg_start.jpg